KANDIDÁT ODS

14.

Bc. RADIM PETRUŽÁLEK

energetický specialista

Radim Petružálek, narodil se a celý život žije v Pardubicích, absolvent labské hotelové školy v Pardubicích a bakalářského studia ekonomie a managementu firem. Více než deset let se věnuje organizování kulturních a společenských akcí. Mimo jiné se podílí na organizaci šachového festivalu Czech open v Pardubicích.

Je zakladatel a pořadatel MČR v hospodském kvízu, které se koná také na území našeho města. Dále pořádá největší turnaj v šipkách pod otevřeným nebem v České republice. Od roku 2015 do roku 2020 provozoval restauraci v centru Pardubic. Vlastní firmu na privátní cateringové akce. Dělá manažera kongresového centra v Brně. Je energetickým specialistou v akciové společnosti. Svoje vůdčí a manažerské schopnosti z podnikání chce aplikovat do řízení a zvelebení města pro jeho občany.

Od roku 2014 do roku 2018 byl členem zastupitelstva MO Pardubice II. V těchto letech také působil v kontrolním výboru tohoto MO. Od roku 2018 je členem komise cestovního ruchu rady města a členem správní rady Freezone a.s.

RADIM PETRUZALEK

KANDIDÁTI KOALICE SPOLU