KANDIDÁTKA ODS

20.

Ing. PAVLA KVAPILOVÁ

ekonomka, účetní

Pavla Kvapilová, rodačka z Pardubic, vystudovala pardubické gymnázium a Fakultu ekonomicko-správní při Univerzitě Pardubice. Už během studia se věnovala účetnictví a ekonomice. Působila jako účetní v několika společnostech. Následně se stala spolupracovnicí a dále společníkem v auditorské společnosti, kterou spoluzakládala. V oblasti účetnictví, daní a auditu pracuje již 25 let.

O politiku se zajímala od mládí. Ovšem až v roce 2018, poté, co byl z jejího pohledu nepochopitelně zvolen do druhého období prezidentem Zeman, se rozhodla vstoupit do aktivní politiky. Členkou ODS se stala hned v únoru roku 2018. V rámci komunální politiky se aktivně účastní volebních kampaní, je členkou Finančního výboru městského obvodu Pardubice III. a členkou Dozorčí rady městské společnosti. Od roku 2020 je členkou oblastní rady a o letošního roku první místopředsedkyní oblastní rady.

Ve svém volném čase se nejraději věnuje sportu, aktivně zejména tenisu, cyklistice, turistice a lyžování. Velmi ráda cestuje. Je rozvedenou matkou 3 dospělých dětí, se kterými má přátelské vztahy a tráví s nimi ráda volný čas. Mimo to se také věnuje dětem a dospívajícím jako aktivní členka TJ Tesla Pardubice, oddílu lyžování.

PAVLA KVAPILOVA

KANDIDÁTI KOALICE SPOLU