MO PARDUBICE II

V MO PARDUBICE II   JDEME DO VOLEB   SPOLU.

Připravili jsme si konkrétní program pro MO PARDUBICE II. Prohlédněte si jeho nejdůležitější body a seznamte se s našimi kandidáty.

CISLO

KULTURA A SPORT

Podpoříme rozvoj Knihovny MO Pardubice II. Chceme zachovat tradici Staročeské pouti, promenádních koncertů na Pergole, vánoční-ho zpívání, jarního masopustu, Polabinských čarodějnic, Drakiády, Dětského dne… Spolupracovat s Univerzitou Pardubice na výstavách v Aule Arnošta z Pardubic, rozvíjet spolupráci se Základní uměleckou školou aj.

CISLO

RODINA

Pro rodiny s dětmi, chceme zvýšit atraktivnost sídliště. Pro děti a mládež – moderní a bezpečná hřiště a sportoviště. Podporovat aktivity „Rodinného a integrační-ho centra“ v Polabinách. Podpoříme Polabinské „Středisko rané péče“.

CISLO

BYDLENÍ

Budeme pokračovat ve zlepšování kvality by-dlení v souvislosti s regenerací panelových sídlišť, ve spolupráci s jednotlivými SBD a SVJ pro motoristy – zvyšování počtu parkovacích míst, přibylo jich přes 2 000 (tj. nárůst o 55 % proti původnímu stavu) .

CISLO

ÚŘADY

Chceme udržet vysoký standard komunikace mezi úřadem a občany.

CISLO

ZDRAVÉ NAKUPOVÁNÍ

Chceme podporovat tržiště pro pravidelné pořádání trhů především pro regionální zemědělské produkty na místě dostupném občanům obvodu.

CISLO

BEZPEČNOST

Chceme, ve spolupráci se státní a městskou policií zvýšit bezpečnost v obvodu a zlepšit ochranu majetku a zdraví.

KANDIDÁTI PRO MO PARDUBICE II

V městském obvodu Pardubice II jsme dali dohromady tým lidí, který SPOLU dokáže efektivně fungovat.

Zobrazte si kompletní kandidátní listinu, kde nalazenete seznam všech kandidátů.

ZOBRAZIT VŠECHNY KANDIDÁTY