KANDIDÁT ODS

15.

Ing. LEOŠ PŘÍHODA

výrobní ředitel, zastupitel Městského obvodu Pardubice IV, cvičitel v Sokole

Leoš Příhoda, rodák z Pardubic - Nemošic, vystudoval SPŠS strojnickou v Chrudimi a fakultu stavební na VUT v Brně. Nyní 11 let pracuje ve společnosti Chemontáž s.r.o., kde je spolumajitelem a výrobním ředitelem. Vyzkoušel si tedy v praxi, co znamená vést firmu s 50 zaměstnanci a obratem přes 100 mil Kč.

Zájem o své okolí ho přivedl do komunální politiky. Je 12 let zastupitelem na Městském obvodu Pardubice IV, členem Osadního výboru Nemošice, radním na Městském obvodu Pardubice IV, předsedou finančního výboru Městského obvodu Pardubice IV, předsedou Komise pro strategii a smart city rady města Pardubice. Se svými kamarády založil Spolek Nemošice 700 jehož je předsedou. Je členem představenstva společnosti Služby města Pardubic.

Ve volném čase je rád s rodinou, cestuje, sportuje, pracuje na zahrádce a rybaří. Je aktivní sokol (cvičitel, člen párové akrobacie, člen Sokolské stráže), držitel fotbalové trenérské licence C, člen Klubu českých turistů Slovan Pardubice a Klubu přátel Pardubicka. Je ženatý s manželkou Lucií, má dvě děti Gitu (6let) a Dalibora (8 let).

LEOS PRIHODA

KANDIDÁTI KOALICE SPOLU